مقاله حذف بار بهينه در سيستم هاي تجديد ساختار يافته و بررسي عوامل موثر بر آن با استفاده از روش پيشگويي و تصحيح نقطه دروني که چکیده‌ی آن در زیر آورده شده است، در زمستان ۱۳۸۷ در پژوهش در فناوري برق (الكترونيك و قدرت) از صفحه ۳۷ تا ۴۴ منتشر شده است.
نام: حذف بار بهينه در سيستم هاي تجديد ساختار يافته و بررسي عوامل موثر بر آن با استفاده از روش پيشگويي و تصحيح نقطه دروني
این مقاله دارای ۸ صفحه می‌باشد، که برای تهیه‌ی آن می‌توانید بر روی گزینه‌ی خرید مقاله کلیک کنید.
کلمات مرتبط / کلیدی:
مقاله حذف بار
مقاله نقطه دروني
مقاله تابع هدف
مقاله سيستم هاي تجديد ساختار يافته

نویسنده(ها):
جناب آقای / سرکار خانم: افشاري مجتبي
جناب آقای / سرکار خانم: اباذري سعيد

چکیده و خلاصه‌ای از مقاله:
دراين مقاله ابتدا مقدمه اي در مورد بازار برق در سيستم هاي تجديد ساختار يافته و بارزدايي بهينه با روش نقطه دروني در اينگونه سيستم ها ارايه و در ادامه روش پيشگويي و تصحيح نقطه دروني بررسي قرار گرفته و با بررسي يك شبكه ۶ شينهIEEE ، پخش بار بهينه با استفاده از نرم افزار PSAT مورد بررسي قرار خواهد گرفت. در ادامه با معرفي قراردادهاي دوجانبه در سيستم هاي تجديد ساختار يافته، روش ارايه شده به منظور پياده سازي حذف بار بهينه در شبكه ۳۰ شينه IEEE بكار گرفته مي شود. در اين راستا، عوامل موثر بر تغييرات الگوي حذف بار از قبيل تغييرات قيمت گذاري، پرشدگي خطوط (ناشي از حذف يك يا چند خط) و حداكثر حذف بار مجاز در هر شين به صورت كامل مورد بررسي و تحليل قرار مي گيرد.